معرفی پرتو مهر

درباره پرتومهر

موسسه خیریه پرتو مهر امام رضا علیه السلام یک سازمان غيردولتی و مردم نهاد است که باهدف والای‌ خدمت به همنوع و درمان کمبود ها و آسیب‌های اجتماعی پایه گذاری گردیده و کوشش فراوانی شده که با کمک خداوند متعال و بکار گرفتن دستاوردهای علمی و تجربیات فعالیت‌های مستمر جهت کاهش آثارمخرب معضلات اجتماعی و سری اقدامات عام المنفعه برنامه ریزی و اجرا گردد.

زمینه اصلی فعالیت این موسسه در راستای بهبود زندگی فرزندان بی سرپرست و بدسرپرست زیر نظر بهزیستی است و این عمل با نگهداری فرزندان به صورت 24 ساعته و تامین کلیه نیازهای فرزندان در مراکز این مجموعه است. فرزندان در این مراکز تمام امکانات و برنامه های یک خانواده کامل را در کنار مددکاران و مربیان و مشاوران دارند و برای تمام کمبود ها و نیازهای آنان برنامه ریزی دقیق و کارشناسی شده در نظر گرفته شده است.

پس از بررسی و مطالعه در مورد پرونده فرزندان مجموعه مهمترین عامل بی سرپرست شدن فرزندان اعتیاد والدین شناخته شد، در همین راستا پس از گذشت ۶سال مؤسسه موفق به راه اندازی مرکز ترک اعتیاد مهرالرضا (ع) شد، که با ترک اعتیاد سرپرست خانواده ها توانست به تعدادی از فرزندان مجموعه طعم شیرین حضور در خانواده گرم و صمیمی شان را هدیه کند.

 

کمک مستقیم به بانک رفاه موسسه

شماره حساب: 
269520065
شماره کارت: 
5894-6370-0013-1489
شماره شبا: 380130100000000269520065

المان
کمک آنلاین
المان
محصولات پرتومهر
معرفی مراکز نگهداری
پرداخت نذورات

194 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روابط عمومی پرتو مهر